Podsumowanie roku 2019

New beginning!

Pożegnania nadszedł czas. Rok 2019 mamy już za sobą, a wraz z nim kilka fantastycznych przygód, zawodowe doświadczenia, podwójne wakacje i 22 stylizacje na blogu :) Większość z Was pewnie spisuje teraz skrupulatnie listę postanowień noworocznych. Mam więc i ja!
Blogersko marzą mi się zawsze przygotowane na czas posty, sesje w których nie brakuje ani słońca ani cienia, tak ważnego dla fotografów i brak przemyśleń, czy aby na pewno w dobrym kierunku zmierzamy. Ach, no i większy porządek w garderobie i w głowie ;) Jeśli macie ochotę przypomnieć sobie podróżnicze posty z tego roku, to zapraszam Was do Holandii (pełnej sera, wiatraków i owieczek), na Sycylię do Katanii i Taorminy (gdzie bez włoskiego canollo życie nie ma sensu) i na piękny Cypr (jako najlepszą odpowiedź na jesienną depresję). W ubiegłym już roku blog zmienił też nazwę i teraz dumnie publikuję pod szyldem All My Stories :) Mam nadzieję, że i Wam ta zmiana przypadła do gustu! W ramach ostatnich wspominek zapraszam Was na małe zestawienie zeszłorocznych stylizacji. Linki do postów znajdziecie tuż pod zdjęciami. Niech te nowe lata dwudzieste będą dla nas prawdziwie epickie!

***

It's time to say goodbye. The year 2019 is already behind us, and with it some fantastic adventures, professional experience, double holidays and 22 stylizations on the blog :) Most of you are probably now writing down the list of New Year's resolutions. So do I! As a blogger I dream to always be on time with another posts, to have photo sessions that lack neither sun nor shade, so important for photographers and to live without any doubt, are we headed in the right direction? Oh, and a greater order in the wardrobe and in my head ;) If you want to remember the travel posts from this year, I invite you to the Netherlands (full of cheese, windmills and sheep), to Sicily to Catania and Taormina (where without Italian canollo life doesn't make any sense) and to beautiful Cyprus (as the best answer to autumn depression). Last year, the blog changed its name and now I proudly publish under the banner of All my stories :) I hope you like this change! As part of my last memories, I invite you to a small summary of last year's stylizations. You can find links to posts just below the pictures. May these new twenties be truly epic for us!

xoxo
A

Photos by Ewa

Brak komentarzy