Brown in the Town

Dziewczyny lubią brąz

Od brązów uciekałam zawsze w popłochu, łącząc je w myślach z jesiennym błotkiem, ponurą aurą i swetrem z dzieciństwa, którego bardzo nie lubiłam. Z czasem powoli zaczęły się jednak wkradać do mojej garderoby.
Najpierw w postaci niewinnej torebki, później jako zamszowy (oczywiście brązowy) kożuszek, aż sama z pełną świadomością pokusiłam się o zakup brązowych sztruksów. O tym, że takie spodnie powróciły na modowe salony mogłyście przeczytać już w poprzednim poście. Teraz, przy każdej wizycie w galerii handlowej, chciwie wyłapuje wzrokiem czekoladowe, kasztanowe, brunatne i miodowe ciekawostki. Brąz występuje też w  mojej ulubionej panterce, w końcu musieliśmy się więc pokochać! ;) Na śnieżne krajobrazy we Wrocławiu na razie nie mamy co liczyć, ale styczniowe poranki to całkiem mroźna przeprawa przez miasto. W takim zestawie z ciepłym kożuchem, w sztruksach, w golfie i w glanach spaceruje się całkiem przyjemnie ;) A Wy, co myślicie?

***

I always ran away from browns in panic, combining them in my mind with the autumn mud, gloomy aura and sweater from childhood, which I didn't like very much. With time, however, they slowly began to creep into my wardrobe. First in the form of an innocent purse, then as a suede (of course brown) sheepskin coat, until I was fully aware of buying brown corduroys. About the fact that these pants have returned to the fashion salons you could read in the previous post. Now, with every visit to the shopping mall, I greedily catch chocolate, chestnut, brown and honey curiosities. Bronze also appears in my favorite leopard print, so anyway we had to love each other! ;) We can't count on snowy landscapes in Wrocław for now, but January mornings are quite frosty while crossing the city. In such a set with a warm sheepskin coat, with corduroys, turtlenecks and boots, we can stroll quite nicely ;) And what do you think?
Kurtka / Jacket - Hollister
Spodnie / Trousers - Mango
Buty / Shoes - Sixtyseven
Torebka / Handbag - Fabiola

xoxo
A

Photos by Ewa

1 komentarz

  1. Super stylizacja, trochę bardziej jesienna, niż zimowa, ale biorąc pod uwagę panującą aurę - spisuje się idealnie!

    OdpowiedzUsuń