W kolorze kwitnących wiśni

Think pink about organic cotton

Nareszcie wiosna, słońce i chwila wolnego żeby wybrać się na zdjęcia! Z tym ostatnim udało nam się trafić idealnie w okres kwitnących, różowych wiśni w samym sercu miasta. Nie pozostając długo dłużną naturze prosto z szafy wyciągnęłam różowe jeansy i ulubioną, słowiańską chustę. Jest klimacik? ;) Pastelowy róż i kwiatowe wzory potrzebują odpowiedniego dopełnienia, a nic nie sprawdzi się w tym przypadku lepiej niż klasyczna czerń w wydaniu casualowym. Organiczna bawełna, kaszmirowe body i skechersy w wersji all black. Tak uzbrojona w pierwszą, prawdziwie wiosenną stylizację, wybrałam się na długi spacer odetchnąć trochę od codziennych szarości :)

5 Urodziny Bloga

Tak się też składa, że dziś mija dokładnie 5 lat od pierwszego posta na blogu :) Wysoka piątka z podskokiem i półpiruetem dla Was! Dzięki, że jesteście, oglądacie i komentujecie moje zdjęcia i teksty. Pięć lat temu w tym samym miejscu, wczesną wiosną wykonałam wraz z Ewą pierwsze próbne zdjęcia na bloga nie wiedząc zupełnie gdzie ta droga mnie zaprowadzi. Dziś wracając w to samo miejsce mogę napisać, że była to bardzo fajna trasa z szafą pełną modowych sukcesów i porażek, z torbą wypchaną nowymi skillami i walizeczką ciekawych doświadczeń. Nie ma na co czekać! Czas zatem zrobić kolejne okrążenie ;)

***

Finally spring, sun and a moment of free time to take some photos! With the last one, we managed to hit perfectly the period of blooming, pink cherries in the heart of the city. I didn't want to owe the nature so straight from my wardrobe, I pulled out pink jeans and my favorite Slavic shavl. Do you feel this climate? ;) Pastel pinks and floral patterns need a proper complement, and nothing will work better here than a classic black in a casual style. Organic cotton, cashmere body and chunky skechers in all-black version. So armed with the first truly spring stylization, I went for a long walk to take a break from the everyday grind :)

5th Blog Birthday

It also happens that today passes exactly 5 years from the first post on the blog :) High five with jump and half-spin for you! Thanks for being, watching and commenting my photos and texts. Five years ago, in the same place, in the early spring, I took with Ewa first trial photos for the blog without knowing where this road would lead me. Today, returning to the same place, I can write that it was a very nice journey with a wardrobe full of fashion successes and failures, with a handbag stuffed with new skills and a suitcase of interesting experiences. There is nothing to wait for! It's time to take another lap ;)
#bonprixbloggers #boprixitsme #bonprix

Spodnie / Trousers - Mango Outlet
Kaszmirowe Body / Cashmire Bodysuit - Intimissimi
Chusta / Shawl - Pavlovo Posad
Buty / Shoes - Skechers by Bonprix

xoxo
A

Photos by Ewa

2 komentarze

  1. Rany, jak japońsko! :D Tło prześliczne dla wiosennych sesji. Stylówka bardzo udana. 100 lat dla bloga. :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Efekt genialny :) Uwielbiam takie zdjęcia w tle kwitnących drzew :)

    OdpowiedzUsuń