Pumpkin Girl

Listopadowa pogoda w kratkę

Wraz z listopadem przyszła pora na ciepłe czapki i szaliki. Już nie tylko Halloween'owe poranki mrożą nam krew w żyłach. Nie ma co się dalej łudzić, to też czas kiedy sportowe sneakersy ustępują miejsca botkom, krótkim kozakom i glanom. Prawdziwa jesień wjechała na sklepowe salony!
Jeśli szukacie idealnego okrycia, to poświęćcie chwilę uwagi płaszczom w kratę. Zawsze modne, zawsze uniwersalne i zawsze dostępne. Do trampek, sneakersów, timberlandów i szpilek, z sukienkami i spodniami, na spacer, do pracy i na imprezę - jesteście w stanie stworzyć z nimi każdy zestaw. A wierzcie mi, te scenariusze nigdy się nie kończą ;) Od kiedy do mojej garderoby dołączyła brązowa, półokrągła Fabiola, nie rozstajemy się nawet na moment. Torebka i sweter w kolorze karmelowego brązu przywodzą na myśl, trwające nadal dyniowe szaleństwo. A do tego całkiem nieźle zgrywają się z panującą w jesiennych szafach szarością. Gotowe, by rozpocząć pierwszy listopadowy tydzień? Korzystajmy z uroków zarzuconych na ramię szali i dopasowanych do figury płaszczy - już niedługo przyjdzie nam ubierać się tylko na bałwanka... Miłego weekendu! :)

***

November, it's time for warm hats and scarves. It's not just Halloween mornings that freeze us every day. There is no further delusion, this is also the time when sporty sneakers give way to short, biker or military boots. Real autumn has entered the showrooms! If you are looking for the perfect coat, then take a moment to pay attention to plaid ones. Always fashionable, always universal and always available. With trainers, sneakers, timberlands and high heels, with dresses and trousers, for a walk, to work and for a party - you are able to create any set with them. And believe me, these scenarios never end ;) Since the brown, semicircular Fabiola joined my wardrobe, we don't part even for a moment. The caramel brown purse and sweater bring to mind the ongoing pumpkin madness. And they pretty well harmonize with the autumn grays ruling in the wardrobes. Ready to start the first week of November? Let's enjoy the charm of shawls thrown on the shoulder and coats that match our figure - soon we will be dressing only like a snowman... Have a nice weekend! :)
Płaszcz / Coat - Asos
Sweter / Sweater - Mango
Spodnie / Trousers - Medicine
Torebka / Purse - Fabiola
Buty / Shoes - Sixtyseven

xoxo
A

Photos by Ewa

Brak komentarzy