Inspiracje #1 Metalowy Modboard

Dekorowanie otaczającej nas przestrzeni to dla niektórych jedna z najprzyjemniejszych rzeczy, zwłaszcza w dobie niekończących się inspiracji i łatwej dostępności produktów z całego świata.
Pewnie nie raz zdarzyło Wam się spędzić długie godziny na przeglądaniu 1328 stron na Aliexpress w poszukiwaniu idealnego wazonika, ramki czy poduszki? Mi się zdarzyło ;) Im głębiej zanużamy się w internecie tym liczniej mnożą się pomysły i inspiracje. Nie ważne jakim metrarzem dysponujemy, przecież zawsze znajdzie się gdzieś kawałek ściany do artystycznego zagospodarowania. Co powiecie tym razem na metalowe, ścienne organizery i moodboardy? Łatwo adoptują się do skandynawskiego minimalizu, połyskującego złotem paryskiego glamour i do kolorowych ścian boho podróżniczek. Czyli każda z nas znajdzie coś dla siebie :) Zainspirujcie sie!


Find one for you!

Podobne organizery w różnych kolorach znajdziecie tutaj:
Czarny - Stradivarius
Złoty - IKEA
Biały - Betty's Home
albo Okrągły - Stradivarius ;)

DIY - Do It Yourself!

Możecie spróbować też własnych sił i z prostej kratki zdobytej w budowlanym sklepie stworzyć pasujący do Waszych wnętrz metalowy moodboard w dowolnym kolorze. Zobaczcie jak zrobiła to Made Up Style:


xoxo
A

Photos from Pinterest

2 komentarze

  1. Bardzo podobają mi się takie metalowe moodboardy! Ja pewnie nawieszałabym na swojej samych zdjęć. :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Właśnie myślę nad taką duuużą kratką na jednej ze ścian, żeby poprzypinać do niej zdjęcia. Ale tyle mam pomysłów, że nie wiem, za co się zabrać :D

    OdpowiedzUsuń