Lumbersexual, czyli dziewczyna drwala

W końcu nadszedł ten czas, kiedy mężczyźni usłyszeli nasze rozpaczliwe wołanie i w bohaterskim akcie porzucili obcisłe rurki i dopasowane sweterki. We flanelowej kraciastej koszuli, z siekierą w ręce i 2-dniowym zarostem ruszyli nam na ratunek :) W końcu z dumą możemy powiedzieć: Panie i Panowie na salonach króluje lumbersexual!
O tym niezwykle nie-metro-sexualnym trendzie mogliśmy ostatnio poczytać sporo artykułów (któż nie słyszał w Wiadomościach o sexownych brodaczach) ale prawdą jest, że stylowi drwale chodzą po świecie już od dosyć dawna. Teraz dotarli do Polski i bądźmy za to niezwykle wdzięczne :D

Jak zatem nie pozostać im dłużnym? Przyjrzyjmy się stylówce "dziewczyny drwala"...
No cóż, nic trudnego! Znoszone przetarte jeansy (pewnie za te dziury zapłaciłyśmy kupę kasy), zimowe timberki (lub każde inne sprawiające wrażenie niezwykle topornych), futrzana czapka (żywcem zdarta z jakiegoś niewinnego wieszaka w H&M) i oczywiście kraciasta koszula. Tych w naszej szafie nie powinno nigdy zabraknąć, zwłaszcza że nadają się praktycznie na każdą okazję :)
 Pamiętajmy też o drugim członie słowa lumbersexual - nie chcemy przecież wyglądać jak byśmy autentycznie właśnie wyszły z lasu po wykarczowaniu całego zagajnika. Zadbajmy więc o to żeby stylizacja miała w sobie sporo wdzięku i uroczego luzu :)
Panowie, jesteśmy gotowe!
Koszula - Pepe Jeans
Spodnie - Zara
Top - Mango
Buty - Nike
Czapka - H&M
xoxo
A

3 komentarze

  1. super zestaw i zgadzam się, koszula w kratę powinna być w każdej szafie u kobiety, pasują do wszystkiego! :) pozdrawiam :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam Twoje zdystansowane, humorystyczne i racjonalne podejście do futra ! Ty jesteś tak piękna i kobieca, że dla każdego zwierzęcia byłoby zaszczytem oddać swoje futro dla Ciebie! Wyglądasz bosko w tej stylizacji podkreślonej bardzo kobieco futrzaną czapką!

    OdpowiedzUsuń