Must have: New Balance

Jeden z ważniejszych trendów "must have" tego sezonu to kolorowe New Balance. Idealnie sprawdzają się w street stylowych stylizacjach i zdecydowanie rządzą ulicami fashion weeków. Do czego je nosić? No właśnie, do wszystkiego!
Jako że pojęcie stylu i mody przestało mieć już jakiekolwiek ograniczenia, możemy kierować się dowolną jego interpretacją. Nasz własny styl powinien być tym, co wyraża nas najlepiej i daje nam poczucie wygody i ekstrawagancji zarazem. Jego poszukiwanie na pewno nie jest łatwe, ale sprawia ogromną radość :) (bo któż nie czuje radości w przebieraniu ciuchów).

Ja stawiam na Street Casual lub inaczej - Sportową Elegancję. 
Niebieski kolor dodatków to jeden z moich ulubionych w tym sezonie. Porzucone w szafie jeansy zastąpiły materiałowe spodnie na kant. Do tego perłowa biżuteria i czarno-białe paski - zdecydowanie w stylu Coco Chanel :) Kolorowe New Balance możecie połączyć z długim płaszczem, ogromną torebką a nawet sukienką. Wszystkim tym zestawom dodadzą mniej oficjalnego charakteru. Zaryzykujcie! Pozwólcie sobie na małą rewolucję w waszych szafach :)
New Balance - eobuwie.pl
T-shirt - Zara
Spodnie - Stradivarius (kupicie je tutaj)
Naszyjnik - House of Mima
Bransoletki - six

xoxo
A

Photos by Anynous :)

2 komentarze

  1. NB naprawdę świetne ;-)
    Bardzo ładna stylizacja :))

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo ładnie wyglądasz :) New Balance kiedyś były w szafie, ale były wykorzystywane do granic możliwości ;)

    OdpowiedzUsuń