Paleta barw na sezon jesienny

Za oknem deszcze i mgły a w sklepach ponure kolory - tak zazwyczaj kojarzy nam się jesień... I nawet kilka złotych, słonecznych tygodni nie zmieni faktu, że resztę tej pory roku spędzimy w takim właśnie, przygnębiającym nastroju. Czy aby na pewno? W tym roku projektanci na to nie pozwolą :)
I nawet najgorsza, najbardziej błotnista i nieprzyjemna pogoda nie zmieni tego, bo w naszych szafach królować będą elektryzujące barwy! To właśnie one nadadzą stylizacjom nie tyle prostej elegancji, co prawdziwie królewskiego szyku i wytworności. Pożegnamy już słodkie, delikatne pastele i kwieciste printy, niewiele będzie też brązów i beżów. Pierwszoplanową rolę przejmą za to gładkie, jednolite zestawy wzbogacone odrobiną geometrycznych wzorów. A zasłużoną już wełnę zastąpi jedwab, satyna, cupro i moher :) Gotowi na nowości? Oto co szykuje dla nas jesień :)

Fuksja i mocny róż


Wszystkie odcienie złota i żółci, aż po delikatny pomarańcz


Butelkowa zieleń, khaki i szmaragdy


Ciemny granat i zabrudzony baby-blue


Klasyczna czerń i biel, oraz nieodłączna ostatnio szarość

Jeśli w szafie mamy już podstawowe zestawy black&white (&grey), możemy śmiało inwestować w głębokie, intensywne kolory. Taka paleta barw daje nam możliwość zestawienia ubrań we wszystkich, dowolnych konfiguracjach. Granat z zielenią, szarości z jasnym błękitem, czerwienie i róż z czarnym, złoto z bielą etc... inwencja twórcza leży po Waszej stronie :) Jedno jest pewne - tegoroczna jesień na pewno będzie inna od poprzednich.

xoxo
A

Brak komentarzy