Lot balonem!

 
Ostatnio miałyśmy okazję przeżyć fantastyczną przygodę, dzięki wygranej w konkursie beGLOSSY. W końcu możliwość lotu balonem nie trafia się codziennie :) Gdy tylko pogoda dopisała, zwarte i gotowe, z pełną klasa ruszyłyśmy w przestworza! Wrażenia oczywiście niesamowite :) Zobaczcie naszą mini fotorelację:

Balon ogromny, koszyk za to mikroskopijny :D Ale nawet mimo gorących płomieni tuż nad głowami, zachowałyśmy zimną krew...
Po około godzinnym spokojnym locie i podziwianiu pięknych widoków, przyszedł czas na (nie do końca) miękkie lądowanie. Nasz przylot wywołał oczywiście całkiem spore zamieszanie w pobliskiej wsi (zabrakło tylko czerwonego dywanu). W końcu nie codziennie widuje się dwie, drobne dziewczyny holujące balon na linie :D Ale co jak co, wyszłyśmy z tego z klasą!
Na sam koniec dnia przefantastyczna ekipa baloniarzy zafundowała nam chrzest na aeronautę - ogniem, ziemią i wodą :D (o stan naszych włosów "po" nie pytajcie...) 
Dziękujemy było super! 

xoxo
A i E

PS. Dzięki uprzejmości jednego z przechodniów, możemy podzielić się z Wami, kilkoma krótkimi filmikami z lądowania. Mamy nadzieję, że się spodoba :) Wszystkim zdecydowanie polecamy taką przygodę!
1 komentarz

  1. Strasznie Wam zazdroszczę :D sama bardzo chciałabym przelecieć się balonem... wrażenia na pewno niesamowite *.*

    OdpowiedzUsuń