Prezenty których nigdy dość

W tym roku na Święta życzymy sobie bardziej świadomie niż kiedykolwiek - zdrowia. I choć szał prezentowy odrobinę zelżał, to nadal poszukujemy drobnych upominków dla najbliższych nam osób. Co jednak podarować komuś, kto ma już wszystko? Co kupić jeśli budżet nie pozwala nam za bardzo poszaleć? Co wybrać kiedy zupełnie nie mamy czasu na myślenie o preznetach? Jeśli nie macie w planach zakupu 60 calowego tv, quada lub iphona, ten prezentownik jest właśnie dla Was ;) (i dla Was od RTV też :P). Oto moja pierwsza, świąteczna piątka preznetów, które nigdy się nie nudzą, a zawsze ich potrzebujemy:

Skarpetki
Czapki
Kwiatki
Książki
i Ciastka

1. Skarpetki

Bezsprzecznie ilość skarpet przypadająca na jednego mieszkańca kuli Ziemskiej jest nielimitowana. Zwłaszcza, że te lubią ginąć w niewyjaśnionych okolicznościach, często pozostawiając swoją parę solo. Ciepłe skarpety w zimowe wzorki nie tylko na pewno się przydadzą ale i zasilą modną, sezonową garderobę ;) Obie pary moich skarpet znajdziecie w Oysho (tutaj i tu).

2. Kwiatek

W grudniu wiadomo, na honorowym miejscu w każdym domu stoi choinka, ale czy myśleliście kiedyś o tym, by podarować bliskiej osobie na święta kwiatka? Roślinki łagodzą obyczaje i sprawiają, że otoczenie staje się milsze dla oka a powietrze przyjemniejsze. We Wrocławiu kwiatki, których nigdy dość znajdziecie np. w Małej Szklarni i Roślinach. U mnie świątecznie pojawił się eukaliptus ;)

3. Czapka

Mroźne poranki, chłodne wieczory, śnieżne zamiecie... brrr. Jedni co roku gubią je na stoku, inni skrupulatnie kolekcjonują nowe roczniki. Czapka to must-have zimowych stylizacji i prezent, z którego ucieszy się każdy. Te najmilsze z pomponami i polarkiem znajdziecie u Pompoms.

4. Ciasteczka

Słodycze w grudniu nigdy nie usłyszą basta! Świąteczne pierniczki na prezent możecie spróbować wykonać i ozdobić własnoręcznie - nic nie smakuje tak dobrze jak domowe wypieki. Ja w tym roku zdecydowałam się na wsparcie małych, okolicznych gastronomii i zamówienie ręcznie wykonanych, pysznych choinek, gwiazdek i serduszek.

5. Książka

Gdy w szeleszczącym papierku albo kolorowej paczce kryje się ciekawa książka, każdy będzie zadowolony! To jeden z podarunków, którego nigdy nie mamy dość na żadną okazję. Książki edukują, relaksują, wzbudzają emocje i przenoszą nas do świata magii. Mamy XXI wiek więc forma jest dowona, ja uwielbiam te papierowe ;) Zapach świeżego druku to coś niezwykłego!

Udanych zakupów!
xoxo
A

Brak komentarzy