Casual Day

Work hard so you can shop harder

Przed Wami wczesnowiosenny casual! Na pewno wiele z Was chętnie wyskoczyłoby, od czasu do czasu ze sztywnego, biurowego dress codu. Zwłaszcza kiedy pogoda robi się prawdziwie kwietniowa, a sportowe sneakersy same cisną nam się na nogi.
Mimo, że nie każda firma akceptuje ortalionowy outfit jako strój dnia, to nasze miejskie stylizacje nie są jeszcze tak do końca starcone ;) Sportowe buty i zwykłe t-shirty też przecież mogą stać się elementami biurowych stylizacji, umiejętnie połaczone z garniturowymi spodniami na kant i w nienachalnej palecia barw. Czas pokazać światu, że street style, to moda nie tylko na podwórko i że świetnie dopasowuje się do zmiennych wymagań naszego środowiska ;) Jeśli z zamiłowaniem kolekcjonujecie białe, proste t-shirty, to szczerze polecam Wam te z Momu Warsaw, ozdobione naprawdę fajnymi haftami!

***

In front of you early spring casual styling! Certainly many of you would like to jump out, from time to time from a stiff, office dress code. Especially when the weather is getting real "April" and sporty sneakers are ready to wear. Although not every company accepts the orthalion sets as a daily outfit, our urban stylizations are not so completely lost ;) Sneakers and basic t-shirts can also become office style elements, skilfully combined with suit trousers on the edge and in an unobtrusive color palette. It's time to show the world that street style is not only a fashion for the yard and that it adapts well to different requirements of our environment ;) If you love white, simple t-shirts, I sincerely recommend you these from Momu Warsaw, decorated with really nice embroidery!
Kurtka / Jacket - Promod
Spodnie / Trousers - Massimo Dutti
T-shirt / T-shirt - Momu Warsaw
Torebka / Handbag - Obag

xoxo
A

Photos by Ewa

4 komentarze

 1. Świetny zestaw! Bardzo fajne spodnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. cudnie :) też mam obag, ale jakoś przestała mi się podobać... no chyba że na plażę :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obag chyba w każdej garderobie zalicza swoje wzloty i upadki ;) może jeszcze kiedyś złapie znów za twoje serce :)))

   Usuń