#4 Happy Birthday!

Urodziny Bloga

Pyk i minęły 4 lata! Zapraszam Was więc do wspólnego świętowania. Nie ma chyba lepszej okazji do zrobienia zdjęć z balonami niż urodziny bloga, więc w tym roku także poniosła nas fotograficzna fantazja :) I choć post ten nie różni się wiele od pozostałych, to dla mnie jest ważnym podsumowaniem kolejnego roku spędzonego w blogosferze.
Raz z większą, a raz z mniejszą intensywnością, czasem z natłokiem pomysłów, a czasem z totalnym brakiem weny płyniemy przez imponujący i kolorowy świat social media. Zawsze staram się nadać odpowiednią wartość zdjęciom i tekstom, które Wam udostępniam. Tu nie ma miejsca na półśrodki i brak zaangażowania, tym bardziej doceniam każdy pozostawiony na blogu komentarz, wszystkie Wasze uwagi i konkluzje. Moda, trendy, lifestyle, fotografia i podróże - każda z tych kategorii staje się bogatsza, po spotkaniu podobnie zakręconych, kretywnych, pomysłowych i pełnych pasji ludzi :) Dzięki, że tu jesteście! Niech droga przez życie usłana będzie ciuchami na każdą kieszeń, a fun i zabawa z przebieranek w garderobie nigdy się nie skończy :) Na podsumowanie banalny tekst, który utkwił mi w pamięci po nadgorliwych 5 semestrach fitnesu na studiach. "Rób swoje" - oddaje lepiej niż górnolotne sentencje, to czym powinniśmy zająć się w życiu :)

***

Poof and 4 years have passed! So I invite you to celebrate together. There is probably no better opportunity to take photos with balloons than blog birthday, so this year photographic imagination also incurred us :) And although this post doesn't differ much from the others, for me it's an important summary of another year spent in the blogosphere. Sometimes with more and sometimes with less intensity, sometimes with a flood of ideas and sometimes with a total lack of inspiration, we sail through the impressive and colorful world of social media. I always try to give appropriate value to photos and texts that I share with you. There is no place for half-measures and no lack of commitment, that's why I appreciate more every comment left on the blog, all your points of view and conclusions. Fashion, trends, lifestyle, photography and traveling - each of these categories becomes richer after meeting the same crazy, creative, imaginative and passionate people :) Thanks for being here! Let the road through your life be covered with affordable clothes, and the fun and joy of dressing-up in wardrobe may never end :) For a summary, a banal text that has stuck in my mind after the officious 5 semesters of fitness at the University. "Do your part" - it reflects better than high-level sentences what we should do in life :)
Dzięki Ewa (Try to save it) za kolejny twórczy rok spędzony razem i za setkę odpowiedzi na pytanie "po co my to właściwie robimy?". I przepraszam wszystkich przechodniów, którzy zaliczyli w czwartek mały zawał serca na dźwięk pękających balonów :P 

Sukienka / Dress - Mango
Buty / Sneakers - Reebok
Kolczyki / Earrings - Pandora

xoxo
A

Photos by Ewa

4 komentarze

 1. Gratulacje ! :)
  Ślicznie wyglądasz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. u mnie zaraz będzie 6 :) trafiłam tu niedawno, ale cieszę się że w ogóle. Wszystkiego najlepszego:*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratulacje! I mega dziękuję :)) trzymam kciuki za dalsze sukcesy!

   Usuń