Goodbye 2016!

Pora by na dobre pożegnać rok 2016. Przyjrzyjmy się więc jeszcze raz modzie, jaka królowała w naszych szafach podczas 12 ubiegłych miesięcy. Całkiem sporą jej dawkę zabierzemy pewnie ze sobą w nadchodzący rok, dlatego warto odświeżyć sobie odrobinę pamięć :)
Wszystko co przyprawiało nas o szybsze bicie serca, wywoływało zakupowy zawrót głowy i drżenie rąk, radośnie dynda już na wieszakach w naszych garderobach. Dlatego, w nowym roku nie zapominajcie o swoich ulubionych ciuchach z poprzednich sezonów, czeka Was jeszcze wiele wspólnych przygód. Te, do których tęsknie wzdychałyśmy, te opuszczone z żalem na sklepowych półkach i te niezdobyte podczas sezonowych wyprzedaży wciąż mają szansę pojawić się na naszej drodze w zupełnie nowej odsłonie. Zmieniające się trendy, moda i style oddziałują na nas z wielką mocą i pozwalają na wyrażanie siebie w unikatowy sposób. Zapnijcie więc pasy i trzymacie się mocno :) Przed Wami przegląd wszystkich stylizacji jakie pojawiły się na blogu w ciągu ostatniego roku. Miłego oglądania!


***
It's time to say goodbye for real to 2016. So let's take a look again on fashion that ruled in our wardrobes during the past 12 months. Quite a large dose of it will probably stay with us in the upcoming new year, so you should refresh your memory a little bit :) Everything that gave us a heart stroke, caused dizziness and made our hands shake is already happily dangling on the hangers of our wardrobes. Therefore in the new year don't forget about your favorite clothes from previous seasons. You will still share many adventures together. Those to which we were sighing wistfully, those abandoned with regret on store shelves and those unconquered during seasonal sales still have a chance to appear on our way in a completely new version. Constantyly changing trends, fashion and styles affect us with a great power and allow us to express ourselves in a unique way.  So fasten your seat belts and hold on tight :) Here is a review of all the stylings that appeared on the blog over the past year. Enjoy!

Szczęśliwego Nowego Modnego Roku!
Happy New Fashionable Year!

xoxo
A

Photos by Ewa

3 komentarze

  1. Miałaś wiele bardzo fajnych looków, a kilka było naprawdę superskich np. ten w szpilkach albo Honolulu. Jak patrzę na takie podsumowania, to trochę przytłacza mnie fakt, że wartałoby w kolejnym roku utrzymać poziom - i znowu grzebanie w sklepach internetowych, odbieranie paczek, przegrzebywanie szafy, szukanie miejscówek... A kiedyś myślałam, że to tak łatwo być blogerką :)) Frajda jest, to fakt.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Sama podsumowując swój rok widzę ile rzeczy zrobiłabym kolejnym razem inaczej i tak za każdym kolejnym razem wydaje się, że teraz już wiem jak to powinno wyglądać i jak znaleźć w tym wszystkim najmniej kłopotliwą drogę :) Potem patrzę na kolejny miniony sezon i znowu mam pełno uwag do siebie. Ale to dzięki temu się rozwijamy i patrzymy szerzej na niektóre rzeczy :D Grunt, żeby przynosiło to radość! Dzięki wielkie za komentarz :) Pozdrawiam!

      Usuń