Lady Luna for all the Ladies

W tym miesiącu zostałam zaproszona do współpracy przez markę Lady Luna, tworzącą produkty przeznaczone dla kobiet. Ich kreatywną misją jest dbanie o zdrowie i edukację każdej z nas już od najwcześniejszych lat. Dlatego w pierwszej kolejności zachęcam Was do odwiedzania ich facebookowego profilu i strony. Znajdziecie tam masę ciekawych artykułów i odpowiedzi na nurtujące każdą z nas pytania.

Kobieca moda to nie tylko styl i ubrania, to także dbanie o urodę, o dobre samopoczucie i komfort każdego dnia, dlatego tak bardzo spodobała mi się idea promowana przez Lady Lunę. W ich ofercie znajdziecie boxy z ekologicznymi produktami przeznaczonymi do kobiecej pielęgnacji. Firma na pierwszym miejscu stawia swoje klientki i dopasowuje ofertę do ich zapotrzebowań. Niezależnie od tego czy jesteśmy nastolatkami, młodymi mamami, robimy karierę, uczymy się, podróżujemy czy wychowujemy wnuki, każda z nas traktowana jest tam wyjątkowo :) I każda z nas może skomponować swój własny zestaw najpotrzebniejszych na danym etapie życia kosmetyków.
Ogromnym plusem całego przedsięwzięcia jest dbałość o szczegóły i jakość dostarczanych do naszych domów produktów. Ekologiczne, naturalne i delikatne kosmetyki to jest i zawsze będzie "must-have" na jaki powinnyśmy zwrócić największą uwagę. W każdym zestawie znajdziecie także materiały edukacyjne oraz bransoletkę, która okazuje się ogromnie pomocna w zrozumieniu i poznaniu potrzeb kobiecego ciała.
Oprócz mody na boho, na sukienki, na wysokie obcasy i ozdobne koturny pamiętajmy o modzie na bycie zdrową i zadowoloną każdego dnia. Ta idea nie powinna zmieniać się z sezonu na sezon, ale być ponadczasowa - jak styl wielu wspaniałych i znanych nam kobiecych ikon :) Zapraszam Was więc do dołączenia do grona fanek Lady Luna, strony tworzonej z pasji i zaangażowania przez inne, dokładnie takie same jak my kobiety, dziewczyny i przyjaciółki :)

xoxo
A

2 komentarze

  1. Ładnie to wszystko wygląda ;) Aż sama chciałabym nawiązać podobną współpracę, bo sama lubię takie ładne rzeczy i zwracam uwagę na detale ;) Życzę więcej takich współprac ;)

    OdpowiedzUsuń