Rzymskie Wakacje

W końcu przyszedł czas na nasz zasłużony i wyczekany urlop! Właśnie pakujemy się na wycieczkę do Rzymu :) Oczywiście planujemy zanurzyć się w małe włoskie uliczki, podziwiać zabytki i chłonąć historię miasta ale nie wiemy, czy przypadkiem ogrom rodzajów pizzy i lodów nie pokrzyżuje naszych ambitnych planów ;) Na pewno po powrocie obszernie zrelacjonujemy nasze rzymskie wakacje, a tym czasem pora się spakować....

Sprawa staje się bardziej skomplikowana jeśli możemy zabrać jedynie bagaż podręczny. O czym warto pamiętać? Oto mały niezbędnik :)
Czasoumilacze: Słuchawki Sony / Kieszonkowy przewodnik Pascala będziemy studiować w czasie lotu / Mapa z zaznaczonymi atrakcjami - zdecydowanie niezbędna!
Pośród kosmetyków na pewno znajdą się miniaturki szamponu i odżywki, ja polecam Wam te australijskiej firmy  AUSSIE Miracle Moist / Balsam Lirene ze złotymi drobinkami aby nasza skóra pięknie mieniła się w wakacyjnym słońcu / Wygodne klapki Birkenstock
Wybór kreacji jak zwykle najtrudniejszy! Oto skrawek tego co znajdzie się w walizce: 

top z koronką Benetton / okulary Mango (pamiętajcie żeby koniecznie wybierać okulary z filtrem UV) / szal Solar 

Jeśli wszystko uda nam się zamknąć w małej walizce - to pierwszy etap wakacji możemy już uznać za udany :) Warto też zostawić sobie odrobinę wolnego miejsca... My planujemy dokładnie zwiedzić kilka największych rzymskich zakupowych ulic ;) i mamy nadzieję, nie wrócić z pustymi rękami.
Życzymy Wam wszystkim równie udanych wakacji! Do zobaczenia za tydzień ;)

xoxo
A i E

Brak komentarzy