#BeautyWRO - Pierwsza edycja

Pięknie we Wrocławiu

W ostatni weekend 15 wspaniałych dziewczyn spotkało się, żeby porozmawiać o pięknie, kosmetykach, przyjemnościach i o tym, co w urodowej blogosferze piszczy. Pierwsza edycja BeautyWRO odbyła się z pełnym rozmachem i zaangażowaniem. Tu wielki ukłon i brawa dla Tiny z bloga Tina Ha za pomysł i organizację całego eventu. Trzymam kciuki, żeby ta inicjatywa rozhulała się na całego na naszym wrocławskim podwórku :) Przez całe spotkanie obficie gościło nas BLT & taps serwując przekąski i chłodne napoje.
O czym dyskutowałyśmy przy wielkim okrągłym stole? Cóż, choć chęci podbicia Świata zeszły tym razem na dalszy plan, to nie odkładamy ich wcale daleko jeśli chodzi o blogosferę. O tym, co każda z nas chowa do ulubionej kosmetyczki, warto było posłuchać nawet przy 30 stopniowym upale :) O znanych markach i tych niszowych, dopiero podbijających rynek, o kosmetykach naturalnych, sposobach na idealny makijaż, pomysłach na urodowy relaks,  współpracach, przygodach i pasji do blogowania. W kameralnym gronie znacznie łatwiej jest się wymienić cennymi uwagami niż na wielkich konferencjach i festiwalach - to zdecydowany urok pierwszej edycji BeautyWRO. Jeśli myślicie, że to aż nadmiar dobrej zabawy, to jesteście dopiero w przedsionku blogerskiej rozpusty. Prawdziwe szaleństwo rozpoczęło się wraz z rozdawaniem upominków od sponsorów i raczej prędko się ono nie skończy ;) Do współpracy dziewczynom udało się zaprosić ponad 40 marek, które chętnie poznają nasze opinie na temat ich produktów. Testowanie rusza zatem pełną parą! A zdolności logistyczne zdałyśmy wszystkie na piątkę, po przetransportowaniu do domu 40 kolorowych paczek z prezentami. Basiclab zorganizował dla nas panel informacyjny i prezentację swoich kosmetyków, a Instytut Piękna Kamadari badanie poziomu nawilżenia i elastyczności cery. Zatem jeśli spragnione jesteście kosmetycznych nowości i poszukujecie dotąd nieodkrytych, ciekawych drobnostek do swojej kosmetyczki, to już niedługo staniecie się recenzentkami całej serii postów o tematyce beauty ;) Dzisiejszy post umieszczam w zakładce "przyjemności", bo zdecydowanie do weekendowych przyjemności należała tak spędzona niedziela :) A przed Wami lista blogerek, które wzięły udział w BeautyWRO. Odwiedzajcie ich strony, naprawdę warto!


Jeszcze raz ogromne podziękowania dla Tiny za całą niesamowitą organizację i pozdrowienia dla wszystkich uczestniczek. Zobaczcie kilka migawek, które udało mi się złapać w trakcie spotkania.


xoxo
A

2 komentarze

  1. Świetnie wyglądacie dziewczyny!! :) Oby więcej takich imprez!

    OdpowiedzUsuń
  2. Pięknie wyglądacie, świetna relacja z tego spotkania. ;)

    OdpowiedzUsuń