Okrągła wiklinowa torebka #DIY

DIY handmade torebka okrągła koszyczek

Dodatek dla każdej z nas

Ile to razy rozmyślałyśmy o torebce, której wakacyjny klimat idealnie towarzyszyłby letnim sukienkom i weekendowym stylizacjom? W tym i poprzednim sezonie sen z powiek spędzały nam wiklinowe i bambusowe koszyczki na łańcuszkach i skórzanych paskach, ozdobione pomponami.
Lekkie i nieformalne, a mimo to szalenie modne i pożądane przez każdą fashionistkę czy blogerkę. I choć z lubością oglądamy kolejne sklepowe propozycje, to gdy przychodzi do rozbicia ulubionej świnki skarbonki, żal troszkę ściska nam serce. Ceny za tak prosty dodatek często zwalają z nóg (Zoja Store - 150 zł, Roboty ręczne - 250 zł). Ale co zrobić kiedy w głowie nieustannie miga kontrolka "must-have"?  Żeby załagodzić jakoś ten modowy alarm i nie nadwyrężyć naszego budżetu, ruszamy na misję DIY!

Wiklinową kasetkę znalazłam na stronie Wiklina-Wraga, do wyboru macie tam aż trzy różne rozmiary. Po podobne udajcie się też na Sklep-WiklinaSklep-Wiklinowy, albo do lokalnego sklepu. Koszt takiej kasetki to od 30 do 50 zł. Skórzany pasek ze starej torebki, surowo wykończony ze Skrzyni Skarbów i przyczepiony na kaletnicze nity albo łańcuszek z prostymi zapięciami, które zawsze mogą zmienić miejsce - każda opcja jest dobra :) Z wykonaniem puchatego pompona w domowych warunkach, żadna z Was nie powinna mieć też większego problemu. Mój, przyczepiony na srebrny karabińczyk pełni też rolę dodatkowego zamknięcia. Jak podoba Wam się takie skromne handmade? Moja świnka skarbonka odetchnęła z ulgą i właśnie ociera pot z czoła, a wiklinowa torebka czeka już na pierwsze wielkie wyjście. Spodziewajcie się jej na blogu w zestawie z każdą nadchodzącą, letnią stylizacją :) Sama nie mogę się już doczekać!


DIY handmade torebka okrągła koszyczek
DIY handmade torebka okrągła koszyczek
DIY handmade torebka okrągła koszyczek


xoxo
A

4 komentarze

 1. Poluję na taką, może uda mi się zakupić na tegoroczne wakacje!

  Zapraszam do siebie w wolnej chwili
  Miłego dnia, xx Bambi

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna torebka. Sama marzę o nabyciu takiej. Zrobię to chyba, jak wrócę do Polski! ;*

  Zapraszam do mnie:
  BLOG

  INSTAGRAM

  OdpowiedzUsuń
 3. ja kupiłam na roboty ręczne, pewnie przepłacone ale warto wspierać polskie marki :)

  OdpowiedzUsuń