Żar tropików Prosto z Mostu


Zestaw idealny na gorące lato
Do oficjalnego startu lata pozostało jeszcze wielkie odliczanie, a tymczasem mamy tutaj już istny żar tropików. Choć Wrocław od lat żąda dostępu do morza, to jak na razie dorobiliśmy się kilku przepięknych plaż i z pewnością sąsiadom z wybrzeża ich nie oddamy ;) W co zatem ubrać się na miejskie plażowanie i jak przechwycić surferski klimat prosto do naszej garderoby?
Jeśli lubicie chill i nie obcy jest Wam street stylowy luz, to z pewnością tego lata czeka Was mały romans z sukienką i niezapomniana przygoda z espadrylami ;) Bo lekkie i wygodne obuwie może bez wątpienia ułatwić nam przedzieranie się przez piaskowe wydmy w kierunku upatrzonego leżaka. Jeans na zimno i jeans na gorąco, jest prawie tak samo popularny jak ciepłe i mrożone lody w zależności od panującej pory roku ;) Dlatego denimowa kurtka w wersji letniej radośnie buja się już w rytmie nadodrzańskich fal na honorowym wieszaku w mojej szafie. Wasz wakacyjny look potrzebuje jeszcze tylko kilku festiwalowych bransoletek i ulubionych przeciwsłonecznych okularów. Chwytajcie w dłoń schłodzone drinki i lemoniady, wakacyjny klimat na dobre opanował już nasze miasto!

***

The official start of the summer is still waiting for a great countdown and meanwhile we have a real tropical heat here. Although Wrocław has been demanding access to the sea for years, we have so far achieved some beautiful beaches and we will not give them back to our neighbours from the coast ;) So what to wear for urban sunbathing and how to capture the surfing atmosphere straight into our wardrobe? If you like the chill and street style slack is no stranger to you then certainly this summer you will have a small affair with a dress and an unforgettable adventure with espadrilles ;) Because light and comfortable footwear can undoubtedly help us by traversing through the sand dunes towards the desired sunbed. Cold jeans, hot jeans - it's almost as popular as warm and frozen ice cream depending on the prevailing season of the year ;) Therefore denim jacket in the summer version is already happily swinging in the rhythm of the Oder waves on the main closet hanger. Your holiday look needs only a few festival bracelets and some favourite sunglasses. Grab a cold drink and lemonade in your hand - the holiday atmosphere has already taken control our city for good!
Miejska plaża prosto z mostu

Loreal Colorista Pink
Dzięki Prosto z Mostu, za tak prosty sposób na idealnie spędzony weekend 

Sukienka / Dress - Femi Stories
Kurtka / Denim jacket - Missdenim
Espadryle / Espadrilles - Emu Australia


xoxo
A

Photos by Ewa

3 komentarze

  1. Bardzo podoba mi się stylizacja, chociaż nie w moim stylu - NA PLUS :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ach, te plaże! Tego to mi w Lubinie brakuje :(

    OdpowiedzUsuń
  3. Fantastyczne zdjęcia, udzielił mi się klimat wakacyjny ;)

    OdpowiedzUsuń