Gyalmo - Szale, które owiną Wasz świat

Jesienna garderoba to nie tylko gruby, ciepły sweter, modne zamszowe botki i idealny płaszczyk. By dopełnić naszą stylizację, potrzebujemy też odpowiednich akcesoriów. Zastanawiałyście się kiedyś, co najlepiej ożywi wszechobecne teraz szarości, beże i jesienne brązy? Jeśli szukacie wyjątkowego dodatku do Waszych stylizacji, to za chwilę traficie w najbardziej odpowiednie miejsce ;)

Każda z nas uwielbia czuć się i wyglądać wyjątkowo. Każda z nas powinna do tego dążyć. Nie tylko od święta i na specjalną okazję, ale właśnie codziennie, w pośpiechu biegnąc do pracy, na uczelnię, na zakupy i na weekendową wycieczkę. To co zakładamy na siebie często odzwierciedla nasz nastrój i nastawienie do świata. A gdyby tak dodać naszej garderobie odrobiny egzotycznego smaku i koloru, za każdym razem gdy wyruszamy na podbój świata? Gyby na wieszaku z szarym, wełnianym płaszczem rozkwitła magia himalajskich wzorów, a nasze życie nabrało przez to soczystej energii i rumieńców? :) Jeśli w Waszej głowie rozbrzmiewa już jedyna słuszna odpowiedź, to zapraszam Was do świata miękkich szali, elektryzujących wzorów, cudownych idei i małych przyjemności, które możemy sprawiać sobie same.

Gyalmo to piękno w kobiecej postaci

Niezależnie od tego czy wybierzecie jeden z ponad 40 kolorów kolekcji Melange, ekskluzywne wzory kolekcji Kaszmir czy grube i miękkie, cudownie otulające Etno - Wasz wybór jest właściwy. Szale od Gyalmo sprostają wymaganiom każdej z nas, bo jest ich dokładnie tyle ile odsłon kobiecości na świecie. Nie sposób oczywiście zdecydować się na ten jeden właściwy. No cóż, kobieta tak jak jej garderoba, zmienną jest ;)

Prawda do ostatniej nitki

Wybierając szal idealny na jesień i zimę, kierowałam się nie tylko modnym wzornictwem i kolorystyką. To co powinno liczyć się najbardziej, także w Waszych garderobach to jakość kupowanego przez Was produktu. Do każdego szala, jaki znajdziecie na stronie Gyalmo dołączony został certyfikat i przepiękne kolorowe metki producenta. Wybieracie więc świadomie. Poznajecie dokładny skład materiałów, z których wyprodukowano Wasz szal, jego właściwości i zasady pielęgnacji. To tak naprawdę ogrom informacji, których często brakuje produktom z sieciówkowych sklepów. Bo oprócz dobrego marketingu i reklamy liczy się też coś jeszcze. To jakość informacji i szczerość producenta nadaje noszonym przez nas rzeczom jeszcze większej wartości. Wybieramy więc w pełni świadomie i otrzymujemy produkt starannie dopracowany do ostatniej nitki.

By poczuć się wyjątkowo

Otwierając soczyste, pomarańczowe pudełko niczym podarunek z najwyższej półki, zawitałam do swiata pełnego pasji i chęci stworzenia czegoś wyjątkowego dla kobiet. I właśnie to sprawia, że jeszcze bardziej chce się je nosić! Cały świat szali Gyalmo możecie poznać bliżej przez bloga i artykuły na stronie, a tymczasem zobaczcie jak prezentują się himalajskie, miękkie szale w mojej jesiennej garderobie.

xoxo
A

3 komentarze