Black Magic Rocket

Stylizacja w klasycznych jesiennych barwach

Pogoda na rower

Jesień najbardziej przypada nam do gustu, kiedy jest ciepła i sucha. W takie dni długie spacery i jazda na rowerze pozwalają na chwilę zapomnieć o nieuchronnie zbliżającej się deszczowej aurze. Co zakładacie na te słoneczne ale chłodniejsze już dni?
Chyba wszystkie dobrze wiemy, że w kolekcjach jesiennych paleta barw i wzorów nie zmienia sie już od kilku sezonów. Na sklepowych wieszakach królują beże i brązy, a pośród dodatków nieśmiertelna szkocka krata. Macie takie szaliki w swojej szafie? No to najwyższy czas je wyciągnąć i pokochać nową miłością :) A nic tak dobrze nie łączy się z beżem i czerwienią jak klasyczna czerń, dlatego spokojnie możemy używać jej jako podstawy do każdej nadchodzącej stylizacji. Nie ma co martwić się na zapas! Jesień potrafi mieć w sobie czasem więcej uroku niż lato ;)

***

We love autumn the most when it's warm and dry. On such days long walks and cycling allow us to forget for a moment the inevitably approaching rainy aura. What do you choose on these sunny but colder days? We all know that in autumn collections the palette of colors and designs haven't changed for several seasons. Beiges and browns reign on shop hangers and among accessories - an immortal Scottish grille. Do you have such scarves in your closet? Well it's about time to take them out and love truly again :) And nothing works so well with beige and red like classic black, so we can safely use it as a base for any upcoming styling. There is nothing to worry about! Autumn can sometimes have more charm than summer ;)
Stylizacja w klasycznych jesiennych barwach
Rower / Bike - Magic Rocket by Embassy

Płaszcz / Coat - Mango
Spodnie / Trousers - Medicine
Buty / Snekers - Pull&Bear
Szalik / Scarf - H&M
Zgarek / Watch - Daniel Wellington

xoxo
A

Photos by Ewa

9 komentarzy