Motyw zwierzęcy inaczejMotyw zwierzęcy w modzie ma już całkiem długą historię. Wszystkie na pewno pamiętacie czasy, gdy panterka zdominowała sklepowe półki, kojarząc się na przemian, to z high fashion to z faszyn from Raszyn ;) Nie mniej popularne były też brykające po ulicach zebry i przemykające między budynkami tygrysy. Tym razem projektanci proponują nam nieco inne spojrzenie na inspirowanie się zwierzętami w modzie.
W tym sezonie na wieszakach królują koty, ptaki, urocze szczeniaczki, rybki a nawet wychylające się zza drobnych pasków biedronki. Wszystko to zdobi klasyczne koszule i bluzki - czyli elementy garderoby najcześciej wybierane przez nas do pracy. Czy warto się na nie skusić? Takie wesołe elementy z pewnością zamieną bardzo oficjalny i sztywny outfit w casualową stylizację wyluzowanej bussines woman. Zobaczcie co znaleźć można w popularnych sieciówkach :)

***

Animal print has already quite a long history in fashion. All of you surely remember the time when the leopard dominated store shelves, beeing associated alternately with high fashion or with really low one ;) No less popular were also bouncing on the streets zebras and sneaking behind the buildings tigers. his time the designers offer us a slightly different look at the animals inspirations in fashion. In this season on hangers dominate cats, birds, adorable puppies, fish and even small ladybugs leaning out from behind the stripes. All of this on classic shirts and blouses - the clothing items most frequently chosen by us to work. Is it worth to be tempted by them? Such funny elements will change a very formal and stiff outfit in a casual styling of easy-going bussines woman. See what you can find in popular chain stores :)

3 komentarze

  1. Bardzo lubię takie motywy, w szczególności na koszulach, uroczo to wygląda :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Osobiście nie przepadam za motywami zwierzęcymi na ubraniach. Wszystkie te panterki, gepardziki, tak jak ujęłaś to w swoim artykule, kojarzą mi się z wioskowym faszyn from Raszyn. Mierzi mnie patrzenie na takie motywy, nawet gdy stylizacja jest gustownie dobrana. Dobrze, że w tym roku projektanci nie przesadzili z nimi. :)

    Pozdrawiam,
    ModnaXL- mój blog

    OdpowiedzUsuń