Femi Pleasure - Designed by pretty girls

Obstawiam, że większość z Was tak jak ja nie może doczekać się wiosny. Jakie printy i kolory chciałybyście zaprosić do swojej szafy w tym sezonie? Cukierkowe kropeczki, tęczowe ombre, tropikalne palmy czy dizajnerskie zygzaki? Całe morze waty cukrowej, które osłodzi nasze życie po trwającej wieczność zimie. Taka właśnie jest nowa kolekcja Femi Pleasure!
Nie minęło wiele czasu od kiedy pojawiła się w sklepie internetowym, a już zdążyła wywołać nie małe poruszenie i opróżnić parę skarbonek ;) Szczerze mówiąc ciężko oderwać wzrok od kolorowego lookbooka kiedy za oknem tylko szaro i pada... Femi to marka dla wszystkich aktywnych dziewczyn, zarówno tych buszujących po miejskiej jak i tropikalnej dżungli. Dlatego myślę, że każda z nas znajdzie tam coś dla siebie. Choć zdobycie niektórych perełek wcale nie jest łatwe i wymaga sporej zręczności w szybkim klikaniu lub sprinterskich skillsów na drodze do sklepu :P Sprawdźcie koniecznie najbardziej dziewczyńskie miejsce we Wrocławiu. Na placu Teatralnym 2 mamy prawdziwe Femi Wonderland!

***

I bet that most of you is waiting for spring as much as I do. What prints and colors would you like to invite to your wardrobe in this season? Candy dots, rainbow ombre, tropical palms or designer zigzags? The whole world of cotton candy that will bring sweetens our lives after this never ending winter. The new Femi Pleasure collection is just like that! Not a long time ago it appeared in the online store and it has already made some serious commotion and emptied some piggy banks ;) Honestly it's hard to look away from that colorful lookbook especialy when it's gray and rainy outside the window... Femi is a brand for all active girls, both rummaging the urban and the tropical jungle. Therefore I think that each of us can find something there. Although getting some of the beads is not easy and sometimes requires quick click skills on the web or sprinting mastery on the way to the shop :P You should defenietly check the most girly place in Wrocław. At the Theater Square 2 we have a real Femi Wonderland!
Ja już po zakupach! I uśmiech nie schodzi z mojej twarzy :) A teraz Wam polecam surfowanie z Femi Pleasure - póki co po internecie :)

xoxo
A

Photos by Ewa

2 komentarze

  1. Ależ kolorowo! A te torby z ostatniego zdjęcia kojarzą mi się z hiszpańskimi flamingami, ach :) Nie ma nic wspanialszego niż słoneczne skojarzenia podczas tej szaro-burej aury :)
    __________________
    www.xavilove.com

    OdpowiedzUsuń