New in - Body and hair care

Wakacyjny relaks to najważniejszy czas dla naszego organizmu. Piękna pogoda, długie jasne dni, zieleń i wysyp owoców pozwalają nam się zresetować i naładować pozytywną energią, której tak bardzo będziemy potrzebować w dalszej części roku. Letnie kosmetyczne nowości jakie znajdziecie w tym poście to balsam do ciała oraz profesjonalny zestaw do zniszczonych włosów. Zapraszam!


Jedwab do ciała DD z Bielendy - Zaraz po kremie BB i CC przyszła pora na balsam DD (niedługo pewnie dojdziemy do ZZ). Możecie używać go do wszystkich odcieni skóry, nie ma tutaj podziału na karnację jasną i ciemna jak w przypadku wcześniejszych produktów. Jego działanie polega oczywiście na maskowaniu wszelkich niedoskonałości skóry, dlatego idealnie sprawdza się kiedy zwyczajnie nie mamy czasu na opalanie a pogoda wymaga od nas odsłonięcia ciała. Choć z chęcią stosowałabym go też do wyrównania opalenizny ;) Do wyboru są dwie wersje: ujędrniająca i nawilżająca. Stosowałyście może CC+ do twarzy? Zastanawiam się nad kolejnym zakupem :)

Wella SP Luxe-Oil - Z natury mam bardzo cienkie i suche włosy + dochodzi do tego ciągłe ich farbowanie, dlatego postanowiłam sięgnąć po profesjonalne fryzjerskie kosmetyki. Mój wybór padł na serię z Wella SP chroniącą keratynę we włosach. Kosmetyki  te zawierają aż 3 olejki i głęboko regenerują zniszczone włosy. To co mogę dodać od siebie po pierwszych dniach stosowania to to, że ich zapach jest oszałamiający :) i włosy pięknie pachną przez cały dzień! Zestawy od Welli znajdziecie np. w sklepie internetowym e-fryzjernia lub w dobrych salonach fryzjerskich :)
Holiday relax is the most important time for our body. Beautiful weather, long light days, greenery and large quantity of fruits allow us to reset and recharge positive energy.We're going to really need it in the next part of the year. In this post you will find a summer beauty news: a body lotion and a professional kit for damaged hair.

I have chosen a DD body lotion from Bielenda which effectively corrects skin imperfections. It's ideal if you don't have time for sunbathing. My second favorite cosmetic for this summer is a professional kit for damaged, dry and thin hair.  I have chosen a Luxe-Oil series by Wella SP. And what I can say for sure is that the smell is stunning! And it stays on your hair all day long :)

1 komentarz

  1. Kosmetyki Bielendy to wspaniała gama produktów dostosowana do potrzeb każdej kobiety, których często używam, tych prezentowanych przez ciebie jeszcze nie próbowałam, ale widać muszę udać się do sklepu :)

    OdpowiedzUsuń