Daily outfit: Cekinowy sweter

Jak błyszczeć, to na co dzień!

Coraz bliżej Święta! I coraz więcej w sklepach migoczących, cekinowych kreacji na mniej lub bardziej wystawnego sylwestra. W gąszczu ciągnących się do ziemi sukienek, kryształowych body i wyszywanych marynarek znajdziecie też delikatnie połyskujące swetry, które całkiem nieźle odnajdą się nie tylko w imprezowych stylizacjach. 
Bo jak błyszczeć, to na co dzień! Dlatego do mojego dzisiejszego zestawu zaprosiłam klasyczne kolory, w mniej klasycznych krojach i formach :) Od czerni do jasnej szarości z dodatkiem camelowego beżu. Przez skórę, wełnę i pompony, wiązania, sploty, klamry, boucle i oczywiście cekiny! Taki outfit chyba każda z nas przygarnęłaby do swojej garderoby, bo prócz wygody i ciepła ma w sobie odrobinę nonszalancji i błysk przypominający o zbliżającym się karnawale. A jak Wy dbacie o to, by w Waszych garderobach nie powiało nudą? W kategorii "najlepsza mała torebka do zimowej stylizacji" niezmiennie wygrywa Opocket z wymienną klapką, a ciepłą czapkę z ogromnym pomponem znajdziecie u PomPoms. Pora się przyznać! Kto też lubi jak "się błyszczy"? ;) Cekiny for life!

***

Getting closer to Christmas! And there are more and more shimmering, sequin creations in the shops for the more or less sumptuous New Year's Eve. In the thicket of dresses that stretch to the ground, crystal body and embroidered jackets you will also find gently shimmering sweaters, which will be perfect not only for party stylizations. Because if to shine, shine every day! That's why I invited classic colours in less classic cuts and forms to my daily set :) From black to light gray with the addition of camel beige. Through leather, wool and pompoms, bindings, weaves, buckles, boucle and of course sequins! I guess, each of us would take such an outfit to their wardrobe. Beyond the comfort and warmth, it has a bit of nonchalance and a gleam reminding us of the approaching carnival. And how do you care for your wardrobe to not become boring? In the "best small winter styling bag" category, Opocket wins invariably with it's exchangeable flap. A warm hat with a huge pompom you will find in PomPoms. It's time to admit it! Who also likes when "it shines"? ;) Sequins for life!
Sweter / Sweater - Zara
Płaszcz / Coat - Zara
Spodnie / Trousers - Medicine
Czapka / Hat - PomPoms
Torebka / Handbag - Opocket

xoxo
A

Photos by Ewa

5 komentarzy

 1. super!!! :) wesołych świąt!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny zestaw, uwielbiam takie, ciepły sweter na pierwszym miejscu!
  W oko wpadła mi torebka, bardzo fajnie się prezentuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniale wyglądasz. :) Świetny look! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Skąd są te śliczne rękawiczki?

  OdpowiedzUsuń