Into the blue - Spódniczka na lato

Nic nam więcej nie potrzeba

Dzisiejszym postem kończymy słoneczne i gorące lato na blogu, by za chwilę powitać złocistą i (jak się okazuje) równie słoneczną jesień :) Ale póki termometry pokazują bajeczne "powyżej 25 stopni", korzystamy z dobrodziejstw letniej garderoby i jej zasobów skrupulatnie gromadzonych przez ostatnich kilka miesięcy. 
Choć niezwykle rzadko noszę spódniczki, tym razem dałam się skusić na zakup aż dwóch wzorzystych egzemplarzy, prosto z letniej kolekcji Mango. Jedną z nich (dłuższą i bardziej kolorową) mogłyście zobaczyć już w poprzednim poście. Druga prezentuje się przed Wami właśnie teraz :) W kolorze błękitu nieba i w palmowe liście, w zestawie z szydełkowym topem i plecioną torbą z rafii - nic nam więcej nie potrzeba. Ten zestaw zdecydowanie pakuje się sam do mojej wakacyjnej walizki! Jakie buty najchętniej nosiłyście tego lata? I za jakimi tęsknić będą Wasze jesienne stylizacje? Dla mnie numerem jeden niezmiennie są lekkie espadryle. Te z jasnego jeansu znalazłam w Emu Australia i przebiegłam w nich wiele letnich kilometrów po mieście. A Wasze lato dopiero się kończy czy zaczyna? Ja już słyszę szum morskich fal i szelest muszelek :) Póki co na moim nadgarstku, a już za 3 tygodnie na wymarzonym urlopie! Wspaniałej niedzieli!

***

With today's post we finish sunny and hot summer on the blog, to welcome in a moment the golden and (as it turns out) equally sunny autumn :) But while the thermometers show fabulous "above 25 degrees", we take advantage of the summer wardrobe and its resources meticulously collected over the past few months. Although I rarely wear skirts, this time I was tempted to buy two patterned pieces, straight from the Mango summer collection. One of them (longer and more colourful) you could see in the previous post. The second one presents itself to you right now :) In the colour of the blue sky and in palm leaves, in a set with a crochet top and a woven raffia bag - we don't need anything more. This set will go definitely into my holiday suitcase! Which shoes were you wearing the most this summer? And which one will your autumn stylizations miss the most? For me, the number one invariably are light espadrilles. I found those made of light jeans in Emu Australia and I ran them many summer kilometers around the city. And is your summer just about to finish or begin? I already hear the sound of sea waves and the rustle of seashells :) For now on my wrist, and in 3 weeks on my dream vacation! Have a lovely Sunday!
Spódniczka / Skirt - Mango
Top / Top - Mango
Espadryle / Espadrilles - Emu Australia
Torebka / Handbag - Mango
Okulary / Sunglasses - Rayban

xoxo
A

Photos by Ewa

8 komentarzy

 1. Super! A ta spódniczka jaka śliczna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Idealnie w tej spódniczce ❤

  OdpowiedzUsuń
 3. Ajćććć oby lato trwało tyle co moda na sukces ! :D hehe
  nie śpieszy mi się do jesiennych zestawów, aczkolwiek muszę przyznać, że taką ciepłą i słoneczną jesień, jaką mamy teraz, byłabym w stanie polubić :)

  Świetny zestaw, bardzo podoba mi się ten szydełkowy top i spadryle <3

  Udanego urlopu :) :*
  My już po :)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajnie, że pogoda się utrzymuje i możemy jeszcze śmigać w letnich setach :)

  Zapraszam na mój blog parentingowy

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepięknie wyglądasz, warto korzystać z pogody dopóki się ona utrzymuje. Ale ja już powoli się zaczynam przygotowywać na jesień. Już jednego poranka wyciągnęłam z szafy kardigan żeby narzucić na siebie w drodze do pracy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna luźna stylizacja :). Równie dobrze zamiast torebki koszyka mogłabyś założyć plecak damski :). daje 10/10 ;).
  ________
  zapraszam Brytyjka

  OdpowiedzUsuń
 7. Dokładnie topowe 10/10 luźny look, pięknie wyglądasz :)

  OdpowiedzUsuń