Modern Cinderella

Jak stworzyć stylizację, której nie powstydziły by się największe domy mody? Przede wszystkim nie bójmy się panujących trendów i korzystajmy z tego co przynoszą nam nowe kolekcje. Dzieło sztuki to strój, który przyciąga uwagę, a jednocześnie nie jest krzykliwym pomieszaniem wszystkiego, co znajdziemy w szafie. Z drugiej strony, jeśli nie chcemy wyglądać codziennie jak armia klonów, przestańmy powielać manekinowe zestawy :)
Popularne w tym roku błękitne falbany świetnie połączą się z jeansami o identycznym odcieniu. Użycie tylko jednego koloru wcale w niczym nas nie ogranicza, za to pozwala bawić się krojem, fasonem, materiałem i fakturą. Któż nie chciałby poczuć się jak na wybiegu Valentino? Z odsieczą przychodzą tu, niczym z bajki o Kopciuszku, najbardziej stylowe pantofelki sezonu. Baletki (i szpilki) ozdobione ćwiekami z łatwością znajdziecie w wielu sklepach internetowych - w tej nieco tańszej od oryginału wersji ;) Królestwo mody jest otwarte dla każdego, kto ma odwagę do niego wkroczyć!

***

How to create a styling deserving the biggest fashion houses? First of all don't be afraid of current trends and use what the new collections bring us. An outfit is a piece of art when it attracts attention while not being gaudy mixture of whatever we can find in the wardrobe. On the other hand, if we don't want to look every day like an army of clones let's stop duplicating sets from the mannequins :) Popular in this season blue ruffles will combine with jeans in identical shade. Using only one colour does not restrict us at all but it allows us to raze with different shape, style, fabric and texture. Who wouldn't like to feel like on Valentino's catwalk? To the rescue come, like in a Cinderella fairy tale, the most stylish shoes of the season. Ballets (and heels) decorated with studs are easy to find in many online stores - in the slightly cheaper version than the originals ;) The Kingdom of fashion is open to anyone who has the courage to enter it!
Top i Jeansy / Top and Jeans - Zara
Buty / Shoes - Deez24
Zegarek / Watch - Nixon

xoxo
A

Photos by Ewa

13 komentarzy

 1. Te kolory bardzo do Ciebie pasują :) Bardzo ładna stylizacja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za komentarz! :D Super, że się podoba :D

   Usuń
 2. Błękitnych bluzek z odkrytymi ramionami faktycznie jest teraz sporo, więc ogromny plus za zestawienie jej w taki niebanalny sposób! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogromne dzięki! Cieszę się, że się podoba :D

   Usuń
 3. Zakochałam się w tej bluzceee!!! <3 Wyglądasz cudownie, do twarzy Ci w błękicie! :) Pozdrawiam :* www.GosiakSimplySoul.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. A skąd są bransoletki? :)

  OdpowiedzUsuń