Barbie - Fashion Icon

Ostatnio możemy obserwować prawdziwy wysyp kolekcji sygnowanych przez jedną z najsłynniejszych lalek na Ziemi ;) Wszystko za sprawą włoskiej luksusowej marki MOSCHINO, która od paru sezonów sukcesywnie wprowadza stylizacje Barbie na największe wybiegi świata. Sama lalka zadebiutowała pod koniec lat pięćdziesiątych i od tego czasu stała się jedną z najbardziej rozpoznawanych ikon popkultury a także godną do naśladowania ikoną mody.
Na przestrzeni lat zaprezentowała się w strojach od największych projektantów, przeżyła niezliczone metamorfozy i była inspiracją dla wielu kolekcji. Dziś i my możemy cieszyć się ciuchami żywcem wyjętymi z różowej szafy i bynajmniej, nie chodzi tu jedynie o radosny powrót do dzieciństwa i miłe wspomnienia. Przyszedł czas by docenić samą Barbie jako prawdziwą kobietę. Niezwykle stylową, pełną klasy i fantazji, zawsze perfekcyjnie dopracowaną i zawsze gotową do chodzenia na szpilkach ;)

***

Recently we can see a real rash of collections signed by one of the most famous dolls on Earth 
:) All thanks to the Italian luxury brand MOSCHINO that for a couple of seasons has been successively introducing Barbie styling to the biggest catwalks of the world. The doll debuted in the late fifties and since then has become one of the most recognizable icons of pop culture and worthy to follow fashion icon. Over the years Barbie presented herself in costumes from top designers, experienced countless metamorphoses and has been an inspiration to many collections. Today we can enjoy the clothes from the pink wardrobe and it is not just about the joyful return to childhood and pleasant memories. The time has come to appreciate Barbie as a real woman. Extremely stylish, full of class and fantasy, always perfect and always ready to wear heels :)

Co Wy myślicie o takich kolekcjach? Prawdziwie Barbiowe rzeczy znajdziecie w sklepach MOHITO, ale sprawdźcie też Yeah Bunny (tu tu i tu), Cropp i ASOS (tu tu i tu).

Koszulka / T-shirt - Zara
Sweter / Cardigan - Pull&Bear
Jeansy / Jeans - Zara

xoxo
A

5 komentarzy

 1. Twoja stylizacja świetna, jednak ja za motywem Barbie nie przepadam :)
  Pozdrawiam serdecznie, Mój blog/ KLIK :))

  OdpowiedzUsuń
 2. całkiem bardzo mi się te ciuchy podobaja... i choć lalek barbie nie lubiłam, ten motyw robi wrażenie :)

  buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 3. super ta cała kampania z barbie :) piękna koszulka!

  OdpowiedzUsuń