Vogue - Za kulisami świata mody

Ponieważ w ciągu całego tygodnia mam naprawdę niewiele wolnego czasu, dlatego ten weekend postanowiłam w całości przeznaczyć na relaks. I tak, zaraz po leniwym wygrzebaniu się z łóżka, długiej kąpieli i kubku gorącej czekolady na śniadanie, przyszedł czas na nową lekturę.
Książka, którą pragnę Wam polecić, to nic innego jak kolejny światowy bestseller. "Vogue - Za kulisami świata mody" autorstwa Kirstie Clements przedstawia całą, brzydką i brutalną prawdę o środowisku związanym z modowym biznesem. Praca w jednym z najbardziej znanych magazynów wszechświata to nie sielanka, a któż inny  może lepiej o tym wiedzieć niż sama naczelna Vogue'a! Zachęcam Was więc do czytania w każdej wolnej chwili i zapewniam, że z tą książką nie będziecie się nudzić :)

***

Usually during the week I do not have much free time, therfore I have decided to spend the whole weekend relaxing. And so, after the lazy getting out of bed, long bath and a cup of hot chocolate for breakfast, there was a time for a new reading. The book, which I would like to recommend you, is nothing else like another world bestseller. "The Vogue Factor"  by Kirstie Clements represents the whole ugly and brutal truth about the environment associated with the fashion business. Working in one of the most popular magazines of the universe is not an idyll and who else might know it better, than the Chief of Vogue herself! So I encourage you tu read this book in any free time and I assure you that it will not be boring :)
Koszula / Shirt - Mango
Jeansy / Jeans - Zara
Okulary / Glasses - Mexx

xoxo
A

4 komentarze

 1. oglądałam ostatnio wywiad z Kirstie Clements, muszę przeczytać tą książkę

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna stylizacja, masz fajny styl, może spodoba Ci się moja biżuteria, zobacz na:
  http://infinitydesignjewellery.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Super koszula i kolor jeansów :)

  Pozdrawiam, M.
  http://hipnature.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Genialna koszula, piękny makijaż!

  OdpowiedzUsuń