Halloween

Coraz bliżej Halloween! Dlatego warto pomyśleć już nad odpowiednim kostiumem :) Jeśli wybieracie się na przebieraną imprezę - puśćcie wodze wyobraźni i do dzieła! W tym czasie praktycznie wszędzie dostaniecie odpowiednie farby do malowania twarzy i charakteryzacji, oraz całą masę dodatków, które z pewnością urozmaicą waszą stylizację.
Dla tych mniej zaangażowanych w kreatywne tworzenie, dostępne są też gotowe kostiumy :P (Tu polecam Wam sklep PartyBox), ale wiadomo, że nic nie może równać się z klimatycznym kościotrupem wykonanym własnoręcznie z plastikowych łyżeczek i papieru, i nic nie daje tyle radości, co oblewanie się sztuczną krwią, bądź sokiem z buraka tuż przed wyjściem na ulicę :) Jeśli natomiast czeka Was impreza bez przebieranek, warto zadbać choć trochę o klimat i zainwestować w halloweenowe dodatki. Na zdjęciach kilka inspiracji i pomysłów. A dla tych bardzo opornych, polecam choćby dyniowe skarpetki, które z pewnością opanowały już miasto :)
Im dalej w las tym więcej zombie! Na koniec zapraszam więc, do obejrzenia moich zeszłorocznych stylizacji. Mam nadzieję, że będziecie bawić się równie dobrze :D
/ Santa Muerte /
/ Zombie Girl /

Fot: EM Kochan

xoxo
A

_^..^_

Brak komentarzy