Wyprzedaż z mojej szafy :)Robiąc wiosenne porządki pogrzebałam trochę w szafie i postanowiłam pozbyć się paru rzeczy. Każda z nas, czasem w życiu dokona nieprzemyślanego zakupu, którego nie może zwrócić albo po prostu wrzuci do szafy "na zaś". W moim przypadku takie rzeczy leżą odłogiem czasem nawet latami dlatego postanowiłam coś z tym zrobić! :) Zapraszam Was zatem na wyprzedaż z mojej szafy, może znajdziecie tam coś dla siebie a może po prostu same postanowicie zrobić ze swoją szafą porządek.
Po pierwsze zastanówcie się czego naprawdę już nie założycie i bez czego Wasze życie może spokojnie toczyć się dalej. Jeśli macie coś nowego, co nie widziało światła dziennego dłużej niż 2 lata - to z całą pewnością możecie zwrócić temu wolność ;) (nie mówię o chomikach :P). Ceny nie muszą być wygórowane - ja sprzedaję rzeczy za minimum (moim zdaniem), lepsze to niż bezczynnie leżące kilka złotych w szafie ;)

Potrzebujecie dobrych zdjęć produktów - to zawsze przyciąga zainteresowanie, więc do dzieła! Wystarczy zwykły aparat i prosty program graficzny do poprawy parametrów zdjęcia no i odrobinę fantazji :) Warto też dodać logo firmy bądź jakiś ciekawy obrazek. Potrzebne będzie Wam też trochę czasu - mi zajęło to 1,5 dnia... Sprzedając pamiętajmy, że też możemy być kupującymi, więc może warto poszukać też czegoś dla siebie z szafiarskich wyprzedaży ;) Oto parę perełek. Większość rzeczy jest prawie nie noszona i szukają nowej kochającej właścicielki :)


Powodzenia i z góry dzięki za zainteresowanie :)

xoxo
A

1 komentarz