Sporty Sunday

Moda na ulicę

Na sportowo w środku miasta. O taką stylówkę niektóre z nas mogą pokusić się tylko w weekendy. W kontraście do codziennych office looków (albo piżamowo-szlafrokowych zestawów na przytulnym HO), krótkie spodenki, sneakersy i wygodny top, to miła i relaksują odmiana.
Latem ciężko wybierać warstwy, które budują ciekawsze stylizacje i zabierają nas wprost do świata niekonwencjonalnych połączeń. Latem wolimy raczej luz i zestawy, w których po prostu unikniemy słonecznego smażenia od środka. Gdyby mógł w tym roku odbyć się Mediolański Fashion Week, to w temacie streetowych zestawów z pewnością byłybyśmy on top. Tegorocznej miłości stylistek do bermudów nie sposób przeoczyć ani na Instagramie ani na Pintereście. Króciutkie szorty zostawmy tym razem plażowiczkom, a w miasto ruszamy z zupełnie nową parą ;) Modne, streetowe buty to falcony 2000 W, których nikomu nie trzeba już przedstawiać. Z motywem ulubionej panterki nie rozstajemy się nawet na krok ;)

***

Sporty style in the middle of the city. Some of us may be tempted by this only during the weekends. In contrast to everyday office looks (or pajamas and bathrobe sets on a cozy HO), shorts, sneakers and a comfortable top are a nice and relaxing change. In summer, it's hard to choose layers that build more interesting styles and take us straight to the world of unconventional combinations. In summer, we prefer chill and sets in which we simply avoid sun-frying from the inside. If Milan Fashion Week could be held this year, we would definitely be top of style when it comes to street sets. This year's stylists' love for bermuda cannot be overlooked on Instagram or on Pinterest. Let's leave the cut-out shorts to the beachgoers, and go out with a completely new pair ;) Fashionable street shoes are the 2000 W falcon, and they don't need to be introduced to anyone anymore. With favourite leopard ptint we don't part even for one step ;)
Kurtka / Jacket - Vinted.pl
Spodenki / Shorts - Pull&Bear
Top / Top - Mango
Buty / Shoes - Adidas Falcon

xoxo
A

Photos by Ewa

2 komentarze

  1. Na sportowo ale z pazurem :) podoba mi się Twoja stylówka :> nie ma to jak lużny t-shirt i spodenki, dopełnione dodatkami sprawią, że możemy zabłysnąć.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładnie wyglądasz, bardzo ciekawa stylówka i z pewnością inspiracja dla innych kobiet.

    OdpowiedzUsuń