Eye of the Tiger

Jesienna Egzotyka

Pora zanurzyć się odrobinę w nowych kolekcjach i do szafy przemycić rzeczy, których jeszcze tam nigdy nie było. Printy na jesień w tym roku są trochę bardziej egzotyczne niż zwykle. Świąteczne renifery i zimowe gwiazdki muszą jeszcze cierpliwie poczekać w długiej kolejce.
Na miejski catwalk wyszły tygrysy, panterki i zebry, ciągnąc za sobą odrobinę letniego boho, które tak chętnie adoptujemy do stylizacji o każdej porze roku. I nic bardziej trafnego nie mogło się w tym roku wydarzyć, bo tak ciepły i słoneczny listopad aż prosi się o te najmodniejsze stylizacje :) Co powiecie na taki zestaw? Tak naprawdę tylko ciepła aviatorka z kożuszkiem i zamszowe botki stanowią o jego jesiennej aurze. Top z cienkiego, półprzeźroczystego materiału i spodnie w dzikie wzory zdecydowanie nie pozostaną samotne w garderobie podczas przyszłorocznego lata - to się nazywa stylowa inwestycja ;) A co ciekawego Wam udało się upolować błądząc wśród nowych kolekcji w sieciówkach?

***

It's time to immerse a bit in new collections and smuggle to our wardrobe things that have never been there. Autumn prints this year are a little more exotic than usual. Christmas reindeers and winter stars have to wait patiently in a long queue. Tigers, panthers and zebras came out on the city catwalk, pulling a little summer boho with them, which we are so eager to adopt for stylizations at any time of the year. And nothing more accurate could happen this year, because so warm and sunny November is asking for the most fashionable stylizations :) How do you like such a set? In fact, only a warm aviator jacket with sheepskin coat and suede shoes make up its autumn aura. My top made of a thin, semi-transparent fabric and trousers in wild patterns definitely won't remain lonely in the wardrobe during next summer - it's called a stylish investment ;) And what interesting did you manage to hunt wandering among the new collections in chain stores?
Kurtka / Jacket - Promod sale
Spodnie / Trousers - Zara
Bluzka / Blouse - Zara
Buty / Shoes - Vagabond
Torebka / Purse - Uashmama

xoxo
A

Photos by Ewa

5 komentarzy

  1. Jak pięknie wyglądasz. :) Śliczne zdjęcia!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo podoba się nam bluzeczka w tej stylizacji - jest bardzo ponętna, ale w bardzo subtelny sposób.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo seksowna stylizacja. To zmysłowe połączenie delikatnej bluzki z ciepłym grubym kożuchem! Piękne botki i spodnie.

    OdpowiedzUsuń